Шлюб – це відповідальний крок, адже він пов’язує людей на все життя. Бувають випадки, коли перед одруженням люди хочуть дізнатися усе один про одного, а також впевнитися, що роблять правильний вибір. У такому випадку, найкращим та найефективнішим способом дізнатися необхідну правду про партнера буде поліграф. Цей пристрій допоможе відкрити істину та викрити усі таємниці.
У яких випадках звертаються до поліграфолога:
– Підозри у невірності. Почуття ревнощів, на жаль, виникають у багатьох партнерів. Але біда в тому, що вони можуть призвести до недовіри між людьми. Листування з особами протилежної статі, наявність коханців, факти зради – усе це допоможе виявити або спростувати перевірка на детекторі брехні.
– Наявність шлюбів в минулому, наявність дітей. Бувають випадки, коли особи приховують, що колись вже перебували у законних відносинах та мають одну, або декількох дітей. У більшості випадків, наявність піклувальника, окрім морального аспекту, передбачає й значну фінансову відповідальність.
– Кредити або борги. Якщо до одруження за такі заборгованості відповідає одна людина, то після укладення шлюбу, це може стати неприємним сюрпризом для партнера, а у деяких випадках ще й лягти на його плечі.
– Наявність залежності. Нікотинова, алкогольна, наркотична, ігрова та інші залежності негативно впливають як на самого залежного, так і на його партнера. Саме тому, будь-яка з них може стати вагомою причиною для відмови від укладання шлюбу.
– Стан здоров’я. В окремих випадках, особи замовчують інформацію про стан свого здоров’я. Це можуть бути смертельні хвороби, тяжкі захворювання, які вимагають дорогого лікування, хвороби, які можуть передатися партнерові. Також, це можуть бути психологічні порушення, які в перспективі призводять як до незначного дискомфорту в родині, так і значних відхилень від нормальної поведінки людини.
– Кримінальне минуле, судимості, ув’язнення. Такий неприємний, але важливий факт із життя людини може загрожувати партнерові не лише психологічним дискомфортом, а й, у деяких випадках, небезпекою для його здоров’я та життя.
– Щирість намірів. Трапляються випадки, коли один із партнерів бажає укласти шлюб «за розрахунком», щоб в майбутньому розлучитись та отримати частину майна. Істинність почуттів детектор визначити не завжди зможе, але правильно поставлені запитання допоможуть влаштувати перевірку на чесність.
Трапляється й так, що перед укладанням шлюбу, тестування на детекторі брехні проходять обоє партнерів. Це допомагає не лише розвіяти сумніви та впевнитись у своєму виборі, а й позбутися багатьох проблем у майбутньому сімейному житті.
Послуга | Ціна |
---|---|
Перевірка 1 особи | 3,5 тис грн |
Перевірка 2 осіб | 5,5 тис грн |
Виїзд до замовника | Індивідуально |
Лікарі категорично не рекомендують проходити детектор брехні, якщо спостерігаються такі захворювання:
фізичне/психічне виснаження;
нещодавно перенесений інфаркт/інсульт;
післяопераційний період;
нервові/психічні відхилення, епілепсія;
алкогольне/наркотичне сп'яніння;
наявність болючих відчуттів на момент тестування (зубний/головний біль).
Увага!!! Йдеться не про вплив поліграфа на організм досліджуваного. Йдеться про можливі наслідки пов'язані зі стресом випробуваного і на підставі хвилювання наслідків, що виникли.
Усний висновок ви можете отримати одразу після перевірки.
Якщо Ви бажаєте офіційне заключення, то ми підготуємо його протягом 3 робочих днів і вартість його складає 1500 грн та оплачується окремо.
Перевірка на поліграфі в залежності від кількості питань триває від 40 хв бо 3 годин. Це пояснюється тим, що перед початком виявлення реакцій на оговорені запитання, відбувається калібрування прибору відповідно до реакцій нервової системи піддослідного за допомогою контрольних питань.
Прилад – ні.
Фахівця поліграфолога – так, за умови низького рівня кваліфікації.
Наша компанія не має таких проблем.
Умови проведення тестів. Максимальна точність результатів забезпечується за тривалості перевірки від 1.5 до 3 годин. Приміщення для проведення тестування на поліграфі повинно мати площу від 10 м2, стелі заввишки понад 2,5 метри. Усередині слід підтримувати температуру +20…+24 °C та рівень вологості повітря 70-80 %. Кімната має бути оформлена в нейтральних кольорах, в ній не повинно бути предметів, які відволікають увагу тестованого. Наші приміщення для проведення експертиз відповідають цим вимогам.
Стан особи, що тестується. Точність результатів детектора брехні не можна гарантувати, якщо тестований перебуває у стані сильного емоційного чи фізичного виснаження, наркотичного чи алкогольного сп'яніння, відчуває больовий синдром та приймає сильнодіючі лікарські препарати. У осіб із захворюваннями серцево-судинної системи, а також у вагітних жінок фізіологічні показники можуть не відповідати нормі, що знижує ефективність тестування на поліграфі.
Кваліфікація спеціаліста. Для отримання максимально точних результатів перевірки поліграфолог повинен пройти спеціальне навчання та провести кілька сотень реальних перевірок. Має значення та життєвий досвід професіонала, який використовує детектор брехні. Наші фахівці мають всі необхідні навички.
Запитання, що задаються на поліграфі, формулюються таким чином, щоб тестований давав однозначні відповіді - «Так» - «Ні».
Відповідати на запитання потрібно щиро, чесно, не намагаючись приховати або якось вплинути на інформацію, що видається вами. Ви можете допомогти собі в цьому, якщо на тестування прийдете відпочиваючим, без напихання себе алкоголем-кавою-препаратами і що з ними.
Досвідченого поліграфолога обдурити не вдасться. Такі спроби будуть легко виявлені і дадуть лише привід для додаткових питань, на які відповісти вам буде вже складніше.
Не треба боятися перевірки на детекторі брехні, особливо якщо звинувачувати вас нема в чому.
1
2