Перевірка підлітка на детекторі брехні

Перевірка підлітка на поліграфі

Про послугу

Перехідний вік іноді буває дуже складним як для дітей, так і для їхніх батьків. Саме в цей час підлітки переживають значні фізичні та психологічні зміни. І так само, в цей період у них з’являється інтерес до усього забороненого. Дізнатися опікунам всю правду про своє чадо допоможе перевірка на детекторі брехні.

З якими проблемами працюємо

Детектор брехні використовують у випадках, коли батьки підозрюють своє чадо у:

– Вживанні заборонених препаратів (нікотин, алкоголь, наркотики);

– Грі в азартні ігри;

– Веденні статевого життя (здебільшого опитують дівчат);

– Проституції;

– Скоєнні крадіжок, хуліганстві та інших злочинах;

– Суїцидальних нахилах;

– Причетності/непричетності до тих чи інших подій;

– Участі у неформальних групах;

– Участі у сумнівних групах у соціальних мережах;

– Участі у сектантських об’єднаннях;

– Участі у бандитських угрупуваннях.

Деякі батьки не мають ніякого уявлення про те, чим зайняті їхні діти у вільний час. А підлітки можуть приховувати свої згубні звички та негідну поведінку. Вище перечислені теми – надзвичайно складні, та дітям дуже важко та незручно обговорювати їх із батьками. На жаль, це призводить до того, що час, який можна було використати на розв’язання проблеми, витрачається дарма через недомовки та секрети.

Дуже важливо у такий складний для дитячої психіки час, зберегти нормальні відносини та не залишити ситуацію без вирішення. Адже підлітки, хоч іноді здаються зовсім дорослими, ще не можуть самі подбати про себе, тверезо оцінити ситуацію та прийняти безпечне рішення.

Шляхи вирішення

За законом, особи, які не досягли 12 років, не можуть проходити детектор брехні. Але дітям, старшим цього віку, за згодою батьків та у присутності психолога, тестування проводити дозволено.

Перевірка на поліграфі осіб підліткового віку відбувається практично так само, як і у випадках з дорослими. Єдине виключення – робота поліграфолога поєднується з роботою психолога. Вони дуже дипломатично та коректно підбирають запитання, які ставитимуться опитуваному. Шукають правильний підхід, який зробить тестування максимально комфортним, зручним, та не викличе сильних переживань.

Переваги роботи з нами

Але що робити, коли підліток, не зважаючи на спроби батьків, відмовляється йти на контакт, або агресивно сприймає будь-яке втручання у його життя? Пройти перевірку на детекторі брехні. Наші фахівці обов’язково виявлять усю необхідну інформацію, і тим самим, дадуть можливість врятувати підлітка від небезпечних рішень, необдуманих вчинків та згубних звичок.

Як проходить перевірка

Крок 1
Заявка на процедуру
Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте спеціалісту, отримуєте зворотній зв'язок та відповіді на всі ваші питання.
Крок 1
Крок 2
Узгодження дати
Так як перевірка триває від 1 до 3 годин, ми узгоджуємо дату перевірки зручну для Вас.
Крок 2
Крок 3
Зустріч в офісі або виїзд до клієнта
Ми зустрічаємось у нас в офісі або спеціаліст приїзджає до вас. Відповідно до попередньо узгодженої дати.
Крок 3
Крок 4
Проведення процедури
Перед початком процедури особа, чию перевірку планується здійснити, підписує згоду на перевірку, яка підтверджує добровільну згоду. Згодом, власне, відбувається перевірка.
Крок 4
Крок 5
Формування звіту про перевірку
Одразу після перевіки, можете отримати усний висновок. За потреби, протягом трьох робочих днів готується офіційний письмовий звіт.
Крок 5

Наші представництва

Ціни на перевірку підлітка на детекторі брехні

Послуга
Ціна
Перевірка 1 особи
3,5 тис грн
Перевірка 2 осіб
5,5 тис грн
Виїзд до замовника
Індивідуально

Нас часто запитують:

Лікарі категорично не рекомендують проходити детектор брехні, якщо спостерігаються такі захворювання:

фізичне/психічне виснаження;
нещодавно перенесений інфаркт/інсульт;
післяопераційний період;
нервові/психічні відхилення, епілепсія;
алкогольне/наркотичне сп'яніння;
наявність болючих відчуттів на момент тестування (зубний/головний біль).

Увага!!! Йдеться не про вплив поліграфа на організм досліджуваного. Йдеться про можливі наслідки пов'язані зі стресом випробуваного і на підставі хвилювання наслідків, що виникли.

Усний висновок ви можете отримати одразу після перевірки.

Якщо Ви бажаєте офіційне заключення, то ми підготуємо його протягом 3 робочих днів і вартість його складає 1500 грн та оплачується окремо.

Перевірка на поліграфі в залежності від кількості питань триває від 40 хв бо 3 годин. Це пояснюється тим, що перед початком виявлення реакцій на оговорені запитання, відбувається калібрування прибору відповідно до реакцій нервової системи піддослідного за допомогою контрольних питань.

Прилад – ні.

Фахівця поліграфолога – так, за умови низького рівня кваліфікації.

Наша компанія не має таких проблем.

Умови проведення тестів. Максимальна точність результатів забезпечується за тривалості перевірки від 1.5 до 3 годин. Приміщення для проведення тестування на поліграфі повинно мати площу від 10 м2, стелі заввишки понад 2,5 метри. Усередині слід підтримувати температуру +20…+24 °C та рівень вологості повітря 70-80 %. Кімната має бути оформлена в нейтральних кольорах, в ній не повинно бути предметів, які відволікають увагу тестованого. Наші приміщення для проведення експертиз відповідають цим вимогам.

Стан особи, що тестується. Точність результатів детектора брехні не можна гарантувати, якщо тестований перебуває у стані сильного емоційного чи фізичного виснаження, наркотичного чи алкогольного сп'яніння, відчуває больовий синдром та приймає сильнодіючі лікарські препарати. У осіб із захворюваннями серцево-судинної системи, а також у вагітних жінок фізіологічні показники можуть не відповідати нормі, що знижує ефективність тестування на поліграфі.

Кваліфікація спеціаліста. Для отримання максимально точних результатів перевірки поліграфолог повинен пройти спеціальне навчання та провести кілька сотень реальних перевірок. Має значення та життєвий досвід професіонала, який використовує детектор брехні. Наші фахівці мають всі необхідні навички.

Запитання, що задаються на поліграфі, формулюються таким чином, щоб тестований давав однозначні відповіді - «Так» - «Ні».

Відповідати на запитання потрібно щиро, чесно, не намагаючись приховати або якось вплинути на інформацію, що видається вами. Ви можете допомогти собі в цьому, якщо на тестування прийдете відпочиваючим, без напихання себе алкоголем-кавою-препаратами і що з ними.

Досвідченого поліграфолога обдурити не вдасться. Такі спроби будуть легко виявлені і дадуть лише привід для додаткових питань, на які відповісти вам буде вже складніше.

Не треба боятися перевірки на детекторі брехні, особливо якщо звинувачувати вас нема в чому.