Крадіжка – це надзвичайно неприємний для власника інцидент, який, на жаль, може статися будь-де: в родині, між близькими людьми, на роботі. Складною ця ситуація є ще й тому, що доводиться підозрювати рідних, знайомих, колег та інших людей, яким раніше довіряв. У такій ситуації надзвичайно важливо дізнатися правду не лише для того, щоб викрити особу, яка скоїла злочин, але й щоб не звинуватити невинного. Саме в такому випадку ідеальним розв’язанням проблеми стане перевірка на детекторі брехні.
Тестування на поліграфі допоможе:
– Уникнути безглуздої гризні, сварок та безпідставних звинувачень;
– Зберегти час, який власник міг би витратити на розслідування справи;
– Точно визначити невинних осіб та зберегти з ними гарні стосунки;
– Знайти особу, яка скоїла крадіжку;
– Визначити наявність співучасників;
– Дізнатися мету та важливі подробиці скоєння злочину;
– Дізнатися спосіб викрадення, та вжити заходів, які необхідні для того, щоб подібне не повторилось.
Перевірка на детекторі брехні – це процедура, яка безпомилково вкаже на винну особу у тих випадках, коли інших способів дізнатися правду немає, або вони малоінформативні.
Якщо ж винного визначено, поліграф допоможе дізнатися:
– Чи самостійно та, чи зі своєї волі зловмисник скоїв крадіжку. Або ж він має замовників/ співучасників/навідників/помічників;
– Який саме товар, або яку суму грошей було викрадено (у випадках, коли немає переліку або точної суми);
– Де на цей час знаходиться викрадене майно (якщо його досі не знайдено);
– Куди викрадач збув викрадене;
– Умови скоєння крадіжки: час, місце, спосіб, використання допоміжних інструментів.
Для власника, у якого викрали майно, надзвичайно важливо, щоб покази тестування на поліграфі були дуже точними. Для цього потрібно дотримуватись декількох правил:
– Нікому не розповідати подробиці скоєння злочину. Особи, яких тестуватимуть, не повинні знати, де в момент крадіжки знаходилось викрадене, та за яких умов його не стало. Адже ця інформація буде лише у того, хто скоїв викрадення і це обов’язково зафіксує детектор.
– Щиро та відкрито поспілкуватися з поліграфологом, який буде складати список запитань для респондентів. Розказати усі подробиці, обговорити усі теми та питання, котрих буде торкатися процедура.
– Спокійно та дипломатично обговорити з людьми, яких будуть тестувати, причину проведення перевірки. Пояснити їм необхідність процесу. Сказати їм, що це потрібно не лише для пошуку винного, але й для виправдання непричетних осіб.
Досвід показує, що люди, яким немає чого приховувати, без проблем погоджуються на перевірку поліграфом.
Таким чином, детектор брехні не лише допоможе знайти винного та відшукати вкрадене, але й дізнатися інформацію про злочин, з допомогою якої, запобігти таким випадкам у майбутньому.
Послуга | Ціна |
---|---|
Перевірка 1 особи | 3,5 тис грн |
Перевірка 2 осіб | 5,5 тис грн |
Перевірка 3 і більше осіб | індивідуально |
Лікарі категорично не рекомендують проходити детектор брехні, якщо спостерігаються такі захворювання:
фізичне/психічне виснаження;
нещодавно перенесений інфаркт/інсульт;
післяопераційний період;
нервові/психічні відхилення, епілепсія;
алкогольне/наркотичне сп'яніння;
наявність болючих відчуттів на момент тестування (зубний/головний біль).
Увага!!! Йдеться не про вплив поліграфа на організм досліджуваного. Йдеться про можливі наслідки пов'язані зі стресом випробуваного і на підставі хвилювання наслідків, що виникли.
Усний висновок ви можете отримати одразу після перевірки.
Якщо Ви бажаєте офіційне заключення, то ми підготуємо його протягом 3 робочих днів і вартість його складає 1500 грн та оплачується окремо.
Перевірка на поліграфі в залежності від кількості питань триває від 40 хв бо 3 годин. Це пояснюється тим, що перед початком виявлення реакцій на оговорені запитання, відбувається калібрування прибору відповідно до реакцій нервової системи піддослідного за допомогою контрольних питань.
Прилад – ні.
Фахівця поліграфолога – так, за умови низького рівня кваліфікації.
Наша компанія не має таких проблем.
Умови проведення тестів. Максимальна точність результатів забезпечується за тривалості перевірки від 1.5 до 3 годин. Приміщення для проведення тестування на поліграфі повинно мати площу від 10 м2, стелі заввишки понад 2,5 метри. Усередині слід підтримувати температуру +20…+24 °C та рівень вологості повітря 70-80 %. Кімната має бути оформлена в нейтральних кольорах, в ній не повинно бути предметів, які відволікають увагу тестованого. Наші приміщення для проведення експертиз відповідають цим вимогам.
Стан особи, що тестується. Точність результатів детектора брехні не можна гарантувати, якщо тестований перебуває у стані сильного емоційного чи фізичного виснаження, наркотичного чи алкогольного сп'яніння, відчуває больовий синдром та приймає сильнодіючі лікарські препарати. У осіб із захворюваннями серцево-судинної системи, а також у вагітних жінок фізіологічні показники можуть не відповідати нормі, що знижує ефективність тестування на поліграфі.
Кваліфікація спеціаліста. Для отримання максимально точних результатів перевірки поліграфолог повинен пройти спеціальне навчання та провести кілька сотень реальних перевірок. Має значення та життєвий досвід професіонала, який використовує детектор брехні. Наші фахівці мають всі необхідні навички.
Запитання, що задаються на поліграфі, формулюються таким чином, щоб тестований давав однозначні відповіді - «Так» - «Ні».
Відповідати на запитання потрібно щиро, чесно, не намагаючись приховати або якось вплинути на інформацію, що видається вами. Ви можете допомогти собі в цьому, якщо на тестування прийдете відпочиваючим, без напихання себе алкоголем-кавою-препаратами і що з ними.
Досвідченого поліграфолога обдурити не вдасться. Такі спроби будуть легко виявлені і дадуть лише привід для додаткових питань, на які відповісти вам буде вже складніше.
Не треба боятися перевірки на детекторі брехні, особливо якщо звинувачувати вас нема в чому.
1
2