Захист честі та гідності на детекторі брехні

Захист честі та гідності на поліграфі

Про послугу

Для будь-якої людини її репутація, та чесне ім’я – це важлива умова  життя, сімейного добробуту, кар’єрного росту або будь-якої успішної діяльності.

Проте, бувають випадки, коли особу звинувачують у вчиненні певних дій, яких вона не вчиняла, або ж у висловах, який вона не робила. Ці звинувачення можуть мати негативний, або й фатальний вплив на будь-які сфери її життя. Що робити, в такій ситуації, коли немає жодних доказів, які б спростували наклеп?

Вихід є. Це – детектор брехні. При чому, сьогодні скористатися послугою тестування на поліграфі можуть не лише відомі та медійні особи у гучних судових справах, а і будь-який громадянин, честь та гідність якого опинилася під загрозою.

З якими проблемами працюємо

Перевірка на поліграфі дозволить:

– Спростувати причетність до дій та висловів, у яких Вас звинувачують;

– У випадках, якщо спотворення Вами інформації відбулося через неправдивість даних, якими Ви володіли, – довести ненавмисний характер Ваших висловів або вчинків;

– Оскаржити брехливі показання свідків в суді;

– Довести, що особа, яка вчинила наклеп проти Вас – негативно налаштована і бажає ввести інших людей в оману;

– Виправдати причини певної поведінки в різноманітних ситуаціях;

– Повернути собі чесне ім’я та втрачену репутацію.

Часом, результати перевірки на поліграфі являються єдиним вагомим доказом, який може встановити істину.

Найчастіше, нам доводиться стикатися, зі звинуваченнями у:

– Зґвалтуванні, домаганнях, сексуальних відносинах із неповнолітніми, інших скандалах сексуального характеру;

– Подружній невірності, наявності коханців, житті на дві родини;

– Приховуванні рахунків, цінних паперів, коштовностей;

– Крадіжці, присвоєнні чужого майна або фінансових активів;

– Вчиненні протиправних дій на службовому місці, зловживанні службовими обов’язками, використанні службового майна у власних цілях;

– Розповсюдженні конфіденційної інформації;

– Неправдивість, спотворенні або приховуванні наданої інформації.

Шляхи вирішення

В побуті, сімейному житті або на роботі, іноді стаються складні та заплутані ситуації, в яких на особу може впасти підозра в причетності до скоєння протиправних або незаконних дій. Але розвіяти наклеп, за допомогою традиційних та звичних способів, іноді немає ніякої можливості. В таких випадках поліграф – це недорогий та ефективний спосіб швидко дізнатися правду, виправдати себе й захистити свої честь та гідність.

    Як проходить перевірка

    Крок 1
    Заявка на процедуру
    Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте спеціалісту, отримуєте зворотній зв'язок та відповіді на всі ваші питання.
    Крок 1
    Крок 2
    Узгодження дати
    Так як перевірка триває від 1 до 3 годин, ми узгоджуємо дату перевірки зручну для Вас.
    Крок 2
    Крок 3
    Зустріч в офісі або виїзд до клієнта
    Ми зустрічаємось у нас в офісі або спеціаліст приїзджає до вас. Відповідно до попередньо узгодженої дати.
    Крок 3
    Крок 4
    Проведення процедури
    Перед початком процедури особа, чию перевірку планується здійснити, підписує згоду на перевірку, яка підтверджує добровільну згоду. Згодом, власне, відбувається перевірка.
    Крок 4
    Крок 5
    Формування звіту про перевірку
    Одразу після перевіки, можете отримати усний висновок. За потреби, протягом трьох робочих днів готується офіційний письмовий звіт.
    Крок 5

    Наші представництва

    Ціни на захисті честі та гідності на детекторі брехні

    Послуга
    Ціна
    Перевірка 1 особи
    3,5 тис грн
    Перевірка 2 осіб
    5,5 тис грн
    Перевірка 3 і більше осіб
    індивідуально

    Нас часто запитують:

    Лікарі категорично не рекомендують проходити детектор брехні, якщо спостерігаються такі захворювання:

    фізичне/психічне виснаження;
    нещодавно перенесений інфаркт/інсульт;
    післяопераційний період;
    нервові/психічні відхилення, епілепсія;
    алкогольне/наркотичне сп'яніння;
    наявність болючих відчуттів на момент тестування (зубний/головний біль).

    Увага!!! Йдеться не про вплив поліграфа на організм досліджуваного. Йдеться про можливі наслідки пов'язані зі стресом випробуваного і на підставі хвилювання наслідків, що виникли.

    Усний висновок ви можете отримати одразу після перевірки.

    Якщо Ви бажаєте офіційне заключення, то ми підготуємо його протягом 3 робочих днів і вартість його складає 1500 грн та оплачується окремо.

    Перевірка на поліграфі в залежності від кількості питань триває від 40 хв бо 3 годин. Це пояснюється тим, що перед початком виявлення реакцій на оговорені запитання, відбувається калібрування прибору відповідно до реакцій нервової системи піддослідного за допомогою контрольних питань.

    Прилад – ні.

    Фахівця поліграфолога – так, за умови низького рівня кваліфікації.

    Наша компанія не має таких проблем.

    Умови проведення тестів. Максимальна точність результатів забезпечується за тривалості перевірки від 1.5 до 3 годин. Приміщення для проведення тестування на поліграфі повинно мати площу від 10 м2, стелі заввишки понад 2,5 метри. Усередині слід підтримувати температуру +20…+24 °C та рівень вологості повітря 70-80 %. Кімната має бути оформлена в нейтральних кольорах, в ній не повинно бути предметів, які відволікають увагу тестованого. Наші приміщення для проведення експертиз відповідають цим вимогам.

    Стан особи, що тестується. Точність результатів детектора брехні не можна гарантувати, якщо тестований перебуває у стані сильного емоційного чи фізичного виснаження, наркотичного чи алкогольного сп'яніння, відчуває больовий синдром та приймає сильнодіючі лікарські препарати. У осіб із захворюваннями серцево-судинної системи, а також у вагітних жінок фізіологічні показники можуть не відповідати нормі, що знижує ефективність тестування на поліграфі.

    Кваліфікація спеціаліста. Для отримання максимально точних результатів перевірки поліграфолог повинен пройти спеціальне навчання та провести кілька сотень реальних перевірок. Має значення та життєвий досвід професіонала, який використовує детектор брехні. Наші фахівці мають всі необхідні навички.

    Запитання, що задаються на поліграфі, формулюються таким чином, щоб тестований давав однозначні відповіді - «Так» - «Ні».

    Відповідати на запитання потрібно щиро, чесно, не намагаючись приховати або якось вплинути на інформацію, що видається вами. Ви можете допомогти собі в цьому, якщо на тестування прийдете відпочиваючим, без напихання себе алкоголем-кавою-препаратами і що з ними.

    Досвідченого поліграфолога обдурити не вдасться. Такі спроби будуть легко виявлені і дадуть лише привід для додаткових питань, на які відповісти вам буде вже складніше.

    Не треба боятися перевірки на детекторі брехні, особливо якщо звинувачувати вас нема в чому.