На жаль, жодна організація не застрахована від правопорушень, крадіжок та шахрайства, як зовнішнього, так і внутрішнього. Товариства можуть зазнавати значних збитків через зловживання працівниками службовим положенням, махінації, розкрадання майна, підробку паперів, розповсюдження секретної інформації та інші порушення обов’язків персоналу. За статистикою, організації щорічно можуть втрачати до 15% свого прибутку через нечесних працівників! У таких випадках, оптимальним розв’язанням проблеми буде її профілактика – перевірка майбутнього працівника арбітражної команди.
Під час таких перевірок проводиться тестування персоналу на поліграфі, яке дозволяє:
– Виявити факт розкрадання майна (або фінансових активів), витік конфіденційної інформації та інші правопорушення;
– Перевірити потенційних партнерів на факт шпигунства або шахрайства;
– Підібрати професійний та надійний персонал;
– Визначити істинні причини наймання особи на посаду, зрозуміти перспективу: наймалась людина на довгостроковий термін, чи вважає роботу тимчасовим підробітком.
– Причетність працівника до промислового шпигунства;
– Виявити скоєні людиною правопорушення в даній організації;
– Дізнатися про змови між працівниками;
– Визначити роль кожного робітника у скоєнні злочину та добитися зізнання;
– Установити наявність залежності (нікотинової, алкогольної, наркотичної, ігрової);
– Довести або спростувати правдивість вказаних біографічних даних працівника;
– Виявити захворювання фізичного та психологічного характеру;
– Запобігати випадкам службових правопорушень.
Замість того, щоб звинувачувати своїх працівників у скоєнні злочину та витрачати час на внутрішні розслідування, які в результаті можуть дати помилковий висновок та вказати на невинну особу, варто просто провести перевірку персоналу на поліграфі. Такі регулярні тестування допоможуть не лише визначити осіб, які скоювали службові злочини на робочому місці. Вони також можуть виявити «потенційно ризикованих» працівників, які готові вчинити протиправні дії за умови, що про них ніхто не дізнається. Статистика свідчить, що таких осіб близько 30%. Таким чином, власник бізнесу може вберегти свою організацію від значних збитків, які спричиняють нечесні працівники або бізнес-партнери.
Для арбітражних організацій ми надаємо пакетні послуги, де ми повністю беремо на себе процес перевіки працівника, ви отримуєте лише готовий звіт за результатами тестування.
Послуга | Ціна |
---|---|
Перевірка 1 особи | 3,0 тис грн |
Перевірка 2 осіб | 5,5 тис грн |
Перевірка 3 і більше осіб | індивідуально |
Лікарі категорично не рекомендують проходити детектор брехні, якщо спостерігаються такі захворювання:
фізичне/психічне виснаження;
нещодавно перенесений інфаркт/інсульт;
післяопераційний період;
нервові/психічні відхилення, епілепсія;
алкогольне/наркотичне сп'яніння;
наявність болючих відчуттів на момент тестування (зубний/головний біль).
Увага!!! Йдеться не про вплив поліграфа на організм досліджуваного. Йдеться про можливі наслідки пов'язані зі стресом випробуваного і на підставі хвилювання наслідків, що виникли.
Усний висновок ви можете отримати одразу після перевірки.
Якщо Ви бажаєте офіційне заключення, то ми підготуємо його протягом 3 робочих днів і вартість його складає 1500 грн та оплачується окремо.
Перевірка на поліграфі в залежності від кількості питань триває від 40 хв бо 3 годин. Це пояснюється тим, що перед початком виявлення реакцій на оговорені запитання, відбувається калібрування прибору відповідно до реакцій нервової системи піддослідного за допомогою контрольних питань.
Прилад – ні.
Фахівця поліграфолога – так, за умови низького рівня кваліфікації.
Наша компанія не має таких проблем.
Умови проведення тестів. Максимальна точність результатів забезпечується за тривалості перевірки від 1.5 до 3 годин. Приміщення для проведення тестування на поліграфі повинно мати площу від 10 м2, стелі заввишки понад 2,5 метри. Усередині слід підтримувати температуру +20…+24 °C та рівень вологості повітря 70-80 %. Кімната має бути оформлена в нейтральних кольорах, в ній не повинно бути предметів, які відволікають увагу тестованого. Наші приміщення для проведення експертиз відповідають цим вимогам.
Стан особи, що тестується. Точність результатів детектора брехні не можна гарантувати, якщо тестований перебуває у стані сильного емоційного чи фізичного виснаження, наркотичного чи алкогольного сп'яніння, відчуває больовий синдром та приймає сильнодіючі лікарські препарати. У осіб із захворюваннями серцево-судинної системи, а також у вагітних жінок фізіологічні показники можуть не відповідати нормі, що знижує ефективність тестування на поліграфі.
Кваліфікація спеціаліста. Для отримання максимально точних результатів перевірки поліграфолог повинен пройти спеціальне навчання та провести кілька сотень реальних перевірок. Має значення та життєвий досвід професіонала, який використовує детектор брехні. Наші фахівці мають всі необхідні навички.
Запитання, що задаються на поліграфі, формулюються таким чином, щоб тестований давав однозначні відповіді - «Так» - «Ні».
Відповідати на запитання потрібно щиро, чесно, не намагаючись приховати або якось вплинути на інформацію, що видається вами. Ви можете допомогти собі в цьому, якщо на тестування прийдете відпочиваючим, без напихання себе алкоголем-кавою-препаратами і що з ними.
Досвідченого поліграфолога обдурити не вдасться. Такі спроби будуть легко виявлені і дадуть лише привід для додаткових питань, на які відповісти вам буде вже складніше.
Не треба боятися перевірки на детекторі брехні, особливо якщо звинувачувати вас нема в чому.
1
2